Konkurs "Biznes jutra"

Zapraszamy do udziału w konkursie „Biznes jutra ” organizowanym z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.                           

Tegoroczna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przebiega pod hasłem „Biznes jutra.” Prace konkursowe powinny nawiązywać do idei Tygodnia Przedsiębiorczości, czyli poszerzania wiedzy o ekonomii, ekologii i innowacyjnych możliwościach biznesowych, oraz do głównego hasła, czyli Biznesu jutra.

Konkurs obejmuje trzy kategorie do wyboru:

  1. Plakat
  2. Esej, lub inna forma literacka, 
  3. Makieta

Plakat: W konkursie na plakat należy wykonać plakat przedstawiający pomysł na działalność gospodarczą / firmę, którą autor chciałby założyć w przyszłości albo pomysł na firmę ekologiczną, tj. uwzględniającą w swoim działaniu kwestie związane z ochroną środowiska. Technika wykonania plakatu jest dowolna.

Esej lub inna forma literacka: W konkursie na esej lub inną formę literacką należy napisać pracę na jeden z poniższych tematów:

1. Jaka powinna być firma przyszłości?

2. Jakie masz pomysły na działania sprzyjające ochronie środowisku w prowadzeniu firmy?

Objętość pracy nie powinna przekraczać sześciu stron A4. Praca może mieć charakter indywidualny lub grupowy.

Makieta: W konkursie na makietę należy przygotować makietę firmy, którą autor chciałby założyć w przyszłości albo makietę firmy działającej ekologicznie, która będzie uwzględniać w swoim działaniu kwestie związane z ochroną środowiska. Materiały, z których wykonana będzie makieta są dowolne, mogą być wykorzystane do tego celu m.in. klocki. Do wzięcia udziału w konkursie wystarczy przesłać fotografię wykonanej makiety, sama makieta powinna być dostarczona najpóźniej w dniu rozstrzygnięcia konkursu.

Prace mogą mieć charakter indywidualny lub grupowy. Termin nadsyłania prac upływa 15 listopada 2021.

W załączeniu regulamin konkursu

STP Plakat

Share:
Eksperymentator

| Author

O nas

„Eksperymentarium. Chojnice – człowiek w naturze, czyli eksperyment z koegzystencji” to unikalna wystawa, która powstała w 2015 roku ...

Czytaj więcej

Szybki kontakt

  Email nie wyslany   Email wyslany
Top
Strona używa plików cookies aby usprawnić działanie. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją cisteczek. More details…