Konkurs na projekt logo

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe ogłasza konkurs na stworzenie logo "Fabryki Pomysłów"

Zapraszamy do udziału w konkursie na stworzenie projektu logo inicjatywy "Fabryka Pomysłów". Termin nadsyłania prac upływa 31 maja 2021 roku, więcej szczegółów i warunki udziału znajdziecie w regulaminie Konkursu.

Konkurs na projekt logo "Fabryki Pomysłów" skierowany jest do wszystkich chętnych, niezależnie od wieku. Prace można nadsyłać w terminie od 1 kwietnia 2021 do 31 maja 2021. Mogą być wykonane w dowolnej technice rysunkowej lub malarskiej na kartce w formacie nie większym niż A3 lub w pliku grafiki rastrowej lub wektorowej w rozdzielczości minimum 300 dpi oraz w formacie PDF. 

Przewidziano atrakcyjne nagrody: jedną z nagród przydzieli komisja konkursowa. Druga nagroda zostanie przyznana dla pracy, która uzyska najwięcej pozytywnych komentarzy (polubień) w plebiscycie na profilu Facebook.

Fabryka Pomysłów, to inicjatywa podjęta przez Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach we współpracy działającymi na terenie powiatu chojnickiego przedsiębiorcami. Celem Fabryki Pomysłów jest promowanie i pomoc w realizacji innowacyjnych pomysłów z różnych dziedzin życia. W ramach Fabryki Pomysłów powstanie strona internetowa, za pomocą której każda chętna osoba będzie mogła zgłosić swój autorski pomysł, z dowolnej branży lub dziedziny życia. Pomysły te będą oceniane przez Kapitułę Przedsiębiorców, która spotykać się będzie z autorami najciekawszych w opinii Kapituły pomysłów. Celem tych spotkań będzie pomoc autorowi pomysłu w jego wdrożeniu. W zależności od potrzeb, będzie to pomoc w pozyskaniu partnerów do realizacji pomysłu, jego upowszechnianiu i promocji, ustalenie uwarunkowań formalnoprawnych jego realizacji i pomoc w ich spełnieniu, pomoc w pozyskaniu źródeł finansowania pomysłu lub jego współfinansowanie przez członków Kapituły.

Share:
Eksperymentator

| Author

O nas

„Eksperymentarium. Chojnice – człowiek w naturze, czyli eksperyment z koegzystencji” to unikalna wystawa, która powstała w 2015 roku ...

Czytaj więcej

Szybki kontakt

  Email nie wyslany   Email wyslany
Top
Strona używa plików cookies aby usprawnić działanie. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją cisteczek. More details…