Strach ma wielkie oczy

Noc przed Dniem Wszystkich Świętych                        

 

1 listopada obchodzimy w Polsce Urovczystość Wszystkich świętych. Jest to dzień zadumy i wspomnień, oddajmy hołd i pamięć, tym, których już nie ma z nami. Zgodnie z piękną polską tradycją odwiedzamy groby naszych bliskich. 

Niedawno zawędrowała do Polski inna tradycja - urządzania w przeddzień Wszystkich Świętych maskarad, przebierania się za różne straszne stwory. Halloween wywodzi się z celtyckiej tradycji. Najhuczniej jest obchodzone w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Do Polski przywędrowało w latach 90. Głównym symbolem jest wydrążona i podświetlona dynia. Innymi popularnymi motywami są duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, nietoperze, pająki, itp.

Nam nie straszne te upiorne stwory. A Może i Ty chciałbyś pokonać swój strach, albo po prostu dobrze się bawić podczas tworzenia halloweenowych ozdób?

Zapisz się na zajęcia plastyczne w Eksperymentarium, a my pokażemy Tobie, że strach ma wielkie oczy.

Data zajęć: 30.10.2018 


Godziny:
• 8:30-9:30,
• 10:00-11:00,
• 11:30-12:30,
• 13:00- 14:00,
• 14:30-15:30.

 

Zapisy tel. 739 007 599

Share:
Eksperymentator

| Author

O nas

„Eksperymentarium. Chojnice – człowiek w naturze, czyli eksperyment z koegzystencji” to unikalna wystawa, która powstała w 2015 roku ...

Czytaj więcej

Szybki kontakt

  Email nie wyslany   Email wyslany
Top
Strona używa plików cookies aby usprawnić działanie. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją cisteczek. More details…