Konkurs dla drzew

"O, Cóż jest piękniejszego niż wysokie drzewa" pisał Leopold Staff.                                           

Poeci od zawsze zachwycają się drzewami, sa one inspiracją dla artystów, malarzy, fotografików. A czy mogą być inspiracją dla nas?
Ogłaszamy konkurs. Konkurs o drzewach, który jest też konkursem dla drzew. Wierzymy, że wasza wrażliwość na przyrodę, wasze konkursowe plakaty, przedstawienia, filmy, czy eseje uświadomią też innym, jak piękne i jak ważne są w naszym życiu drzewa.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu chojnickiego. Prace mogą być indywidualne lub grupowe.
Przewidzieliśmy cztery kategorie konkursowe:
1. Plakat
2. Przedstawienie teatralne
3. Zdjęcie lub krótki film
4. Forma literacka

Prace, wraz z formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do Regulaminu Konkursu, należy składać w terminie do 3 października 2022 roku (liczy się data wpływu!), do Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach, ul. Marsz. J Piłsudskiego 30a.

Poniżej znajdziecie Regulamin Konkursu, a także formularze zgłoszeniowe.

 

Share:
Eksperymentator

| Author

O nas

„Eksperymentarium. Chojnice – człowiek w naturze, czyli eksperyment z koegzystencji” to unikalna wystawa, która powstała w 2015 roku ...

Czytaj więcej

Szybki kontakt

  Email nie wyslany   Email wyslany
Top
Strona używa plików cookies aby usprawnić działanie. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją cisteczek. More details…