Odwiedź nas zimą

Nareszcie chwila odpoczynku od szkoły.

Ale co tu robić, gdy śniegu brak?                                      

Oczywiście odwiedzić nas!!!

Ferie zimowe to dla Was chwila wypoczynku, a dla nas - ciężkiej pracy. Przygotowaliśmy na ten czas specjalne warsztaty, nie tylko zimowe. Kto nie chce się nudzić, tego zapraszamy.

Koszt zajęć 15 zł / osobę, zapisy pod numerem telefonu: 739 007 599

Poniżej harmonogram:

Harmonogram ferie 2019 1tydzienHarmonogram ferie 2019 2tydzien

  Co Was czeka na zajęciach:

1. Ugniatany - 60 minut

Zajęcia plastyczne, na których będą wykonywane doskonale wszystkim znane zabawki „Gniotki”. Przytoczona zostanie historia balona, który będzie podstawowym elementem warsztatów. Celem spotkanie będzie pobudzenie kreatywności najmłodszych.

2. Maluję i rosną - 60 minut
Warsztaty plastyczne rozwijające zdolności manualne. Wykorzystywane będą tak zwane rosnące farby, które uczestnicy wykonają samodzielnie z artykułów spożywczych: mąka, sól, woda. Zajęcia mają pokazać dzieciom jak w sposób kreatywny możemy wykorzystać to co znajduje się w każdej kuchni.

3. 100 lat później…- 60 minut
Zajęcia, na których będziemy tworzyć kapsułę czasu. Dzieci zapoznają się między innymi z definicją czasu, przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Zadaniem będzie pobudzenie wyobraźni uczestników.

4. Kolorowe zabawy- 60 minut
Zajęcia ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Zachęcenie najmłodszych do aktywnego spędzania czasu wolnego, nauka zabawy w grupie, współpraca przy wykonywaniu określonych zdań.

5. Zostań detektywem- 60 minut
Warsztaty polegające na rozwiązywaniu zagadek związanych z Narodowym Parkiem Bory Tucholskie, miastem Chojnice. Mają na celu zgłębienie wiedzy o naszym regionie, zachęceniem dzieci do zdobywania nowych informacji oraz nauczyć współpracy w grupie.

6. Zaopiekuję się tobą w zimę- 60 minut
Zajęcia poświęcone ptakom. Zgłębienie wiedzy na temat zwierząt, które zimują w Polce oraz uwrażliwienie dzieci na to jak ważne jest dokarmianie w tym trudnym okresie otaczających nas stworzeń. Połączenie zagadnień teoretycznych z zadaniem praktycznym jakim będzie wykonanie własnego karmnika.

 

Share:
Eksperymentator

| Author

O nas

„Eksperymentarium. Chojnice – człowiek w naturze, czyli eksperyment z koegzystencji” to unikalna wystawa, która powstała w 2015 roku ...

Czytaj więcej

Szybki kontakt

  Email nie wyslany   Email wyslany
Top
Strona używa plików cookies aby usprawnić działanie. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją cisteczek. More details…