Ach, te elfy...

Nie ma chyba na świecie osoby, które nie znałaby opowieści o Świętym Mikołaju i jego dzielnym zaprzęgu reniferów, którym dowodzi rzecz jasna Rudolf Czerwononosy.

Niemniej odpowiedzialną rolę mają elfy. To pomocnicy, którzy całe dnie spędzają w Fabryce Zabawek zlokalizowanej blisko domu Świętego Mikołaja. 
Ich zadaniem jest produkowanie zabawek dla dzieci z całego świata oraz to elfy otrzymują Wasze listy do zrealizowania po przeczytaniu przez Mikołaja.
Zaczynają od zaprojektowania takiej zabawki, ponieważ każdy list i każdy projekt jest indywidualnie realizowany. Jak widzicie, elfy mają dużo pracy przed świętami, ale dobry humor nigdy ich nie odstępuje.
Bardzo często robią sobie małe i niewinne żarciki przez co Mikołaj co roku denerwuje się, czy zdążą ze wszystkimi prezentami na czas.
W tym roku Mikołaj jest szczególnie poddenerwowany! Co tym razem nawywijały elfy???

Zapraszamy na niepowtarzalne Mikołajki organizowane przez Eksperymentarium.
Kiedy? Oczywiście 6 grudnia!

Zapisy pod numerem telefonu: 739 007 599
Liczba miejsc ograniczona.

Godziny wejść:
8.30 - 9.30
10.00 – 11.00
11.30 – 12.30
13.00 – 14.00
14.30 – 15.30

Koszt: 7 zł/ os.

Share:
Eksperymentator

| Author

O nas

„Eksperymentarium. Chojnice – człowiek w naturze, czyli eksperyment z koegzystencji” to unikalna wystawa, która powstała w 2015 roku ...

Czytaj więcej

Szybki kontakt

  Email nie wyslany   Email wyslany
Top
Strona używa plików cookies aby usprawnić działanie. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją cisteczek. More details…